Browse By

Firma w Hiszpanii – wymarzona działalność

Marzysz o otworzeniu swojej działalności? Zastanawiasz się jak prowadzić firmę w Hiszpanii? Nie znasz się na tym, a chciałbyś nawiązać kontakty pomagające w jej rozwinięciu? Chętnie Ci pomożemy.

Różne oferty usług

Jako firma działająca na rynku od 25 lat staliśmy się ekspertami w dziedzinie podatków, doradztwa, prawa pracy, a także zarządzania rachunkowością na terenie Hiszpanii. Naszym klientom oferujemy szereg różnych usług. Mamy do zaproponowania usługi księgowe, podatkowe oraz kadrowe. W naszej firmie nie musisz się martwić absolutnie o nic. Pomożemy Ci w zaprezentowaniu podatków Twojej działalności. Nie musisz troszczyć się o przekazanie informacji i komunikację, ponieważ zatrudniamy osoby mówiące w języku polskim. Zależy nam na dobrej rozmowie z klientem i łatwości w dogadywaniu się. Wiemy, że nie każdy zna się na wszystkim i potrafi wszystko odpowiednio uzupełnić, dlatego nasza firma dokłada wszelkich starań, abyście nie wpadli w tarapaty. Deklaracja VAT wystawiona za sprzedaż przez internet, otworzenie oddziału lub filii w Hiszpanii, opłacenie podatku osób nienależących do rezydentów czy też zobowiązania prywatne są istotnymi kwestiami, które nieodpowiednio wypełnione i niedopilnowane mogą wywołać nieprzyjemne skutki z hiszpańską administracją, a także mogą prowadzić do sankcji finansowych. Pomożemy Ci przeanalizować działalność, uwzględniając przepisy podatkowe i dobierając odpowiednią formę opodatkowania firmy w Hiszpanii. Możemy również zrobić to z wyprzedzeniem i zaplanować otworzenie filii w dogodnych warunkach. Oferowane przez nas usługi podatkowe zawierają różne zadania. Należą do nich m.in. ogólne doradztwo podatkowe, sporządzanie wniosków, reprezentowanie klienta przed różnymi instytucjami skarbowymi czy doradztwo w zakresie ich procedur.

Usługi kadrowe i księgowe

Wiele osób myśli, że zatrudnienie pracowników to łatwy proces. W rzeczywistości to jednak skomplikowany temat, który regulowany jest przez różne przepisy. Jedne mają zasięg krajowy, inne lokalny, a kolejne regionalny. Ważne są także statuty zawodowe. Aby wszystko odpowiednio rozumieć, musimy posiadać konkretną wiedzę w zakresie prawa pracy. Prowadząc firmę w Hiszpanii, musimy odpowiednio zatrudniać i zwalniać pracowników, ponieważ często występują oni na drogę sądową, jeśli ich prawa nie są przestrzegane przez pracodawców. Nasze biuro pomoże Ci dokonać niezbędnych formalności w kwestii zatrudnienia. Ponadto poprowadzimy Twoją księgowość. Do naszych usług należą m.in. pełne usługi księgowe, księgowanie przychodów i wydatków firmy, stworzenie ksiąg rachunkowych i rocznych sprawozdań, a także likwidacja oraz zamknięcie działalności. Dołożymy wszelkich starań, abyś prawidłowo wywiązał się ze zobowiązań prawnych i odpowiednio kierował firmą w Hiszpanii.

Czy już wiesz, jak prawidłowo prowadzić firmę w Hiszpanii? Mamy nadzieję, że nasze biuro księgowe będzie dla Ciebie odpowiednią pomocą w założeniu i rozwinięciu swojej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z oferowanych przez nas usług.